Современная стоматология Зубное протезирование Здоровье женщины Перинатология и педиатрия Современная педиатрия МедЭксперт
Перейти на новый сайт МедЭксперт
МастерДент: апекс-локаторы Bingo-1020 и NovApex – точность и удобство в работе  ::  Публикуйте у нас пресс-релизы и рекламные статьи, прайсы, персональные страницы :: Медицина. МедЭксперт
НОВОСТИ
  » Читать
»
Добавить
СТАТЬИ
  » Читать
»
Добавить
КАТАЛОГ
  » Смотреть
»
Добавить
ОБЪЯВЛЕНИЯ  
  » Смотреть
(+ добавить)
ФОРУМ
  » Смотреть
(+ участвовать)
Авторам | О нас | Вход | Регистрация | Контакты | Реклама | Каталог товаров (+прайсы) | Поиск
      

      

      

      
-:
.

      
..
..
..
..

      
.
-

      

      

      
Быстрый и удобный поиск нужного врача
Кинезио тейп это...
Современное протезирование зубов
Что такое пульпит и как его вылечить
Тугоухость: как определить недуг
Виды подтяжек женской груди: что нужно знать в первую очередь
Клиники мануальной терапии в Киеве
Препараты для здоровья и спорта NOW Foods
Компьютерная томография: принципы, возможности, где пройти?
Одноразовые пеленки. Реальная помощь для молодой мамы
Японские тонометры анд
Клинико-диагностический центр «Медпомощь 24»: здоровье пациента в надежных руках
Подмышечные и подлокотные костыли: особенности применения
Покупка справок обеспечит свободу действий при любых обстоятельствах
Выбираем матрас: советы врача-ортопеда

      
AdverMAN

      

 
.

. . . . .

"Перинатология и педиатрия" № 3 (27) 2006



Содержание номера

ОРГАНИЗАЦИЯ ДЕТСКОГО ЗДРАВООХРАНЕНИЯ


Наказ про затвердження протоколу медичного догляду за здоровою новонародженою дитиною
8

Наказ міністерства охорони здоров'я України
Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів
23

АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ ПЕРИНАТОЛОГИИ

ОСОБЛИВОСТІ МОЗКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І СТАНУ МОЗКОВИХ СТРУКТУР У НОВОНАРОДЖЕНИХ, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ АСФІКСІЮ
Т.К. Знаменська, О.О. Лошак

Резюме. У новонароджених, що перенесли асфіксію, виявлені зміни мозкових структур, вираженість яких залежить від ступеня тяжкості перенесеної асфіксії. Встановлено підвищення пульсового та резистентного індексу у новонароджених, які перенесли тяжку асфіксію. Пульсовий та резистентний індекси можна вважати маркерами перенесеної гіпоксії. Показано, що нейросонографія в поєднанні з цереброваскулярною допплерографіею є високо інформативним методом діагностики гіпоксичного пошкодження ЦНС новонароджених.
Ключові слова: новонароджені, асфіксія, нейросонографія, допплерографія.
54

ПРИМЕНЕНИЕ КАРДОНАТА В КОМПЛЕКСНОЙ ТЕРАПИИ НОВОРОЖДЕННЫХ С ЗАТЯНУВШЕЙСЯ ЖЕЛТУХОЙ И МЕТАБОЛИЧЕСКОЙ КАРДИОМИОПАТИЕЙ
Б.А. Безкаравайный, М.И. Когутницкая

Резюме. В статье приведены результаты клинического применения Кардоната при лечении новорожденных детей с затянувшейся желтухой и метаболической кардиомиопатией. Применение данного препарата способствует уменьшению сроков лечения желтушного синдрома, позволяет избежать назначения инфузионной терапии и полипрагмазии, а также вызывает нормализацию метаболических процессов в миокарде, что подтверждается инструментальными методами исследования.
Ключевые слова: новорожденные, желтуха, метаболическая кардиомиопатия, Кардонат.
56

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ТРИГЛОБУЛІНУ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ НОВОНАРОДЖЕНИХ З НЕОНАТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ
Є.Є. Шунько, Ю.Ю. Краснова, К.Б. Ястремський

Резюме. У статті наведений аналіз ефективності застосування антибактеріального препарату Триглобуліну при лікуванні хворих новонароджених з неонатальними інфекціями. Показано, що використання даного лікарського засобу значно зменшує кількість вживаних антибіотиків, є менш агресивним щодо виникнення можливих ускладнень і дозволяє застосовувати його в комплексній терапії немовлят, які знаходяться на повному парентеральному вигодовуванні.
Ключові слова: новонароджені, інтоксикація, імуноглобуліни, Триглобулін.
60

ОБСТЕЖЕННЯ ПЛОДА У ПЕРШОМУ ТРИМЕСТРІ ВАГІТНОСТІ
Francois Manson, Kathleen Comalli Dillon
65

ОСОБЕННОСТИ МАТОЧНОAПЛАЦЕНТАРНОГО И ПЛОДОВОГО КРОВООБРАЩЕНИЯ ПРИ АРТЕРИАЛЬНОЙ ГИПОТОНИИ У БЕРЕМЕННЫХ
К.Г. Апресова, Е.Н. Дзюба

Резюме. Проведено допплерометрическое исследование 109 женщин в динамике беременности, из них 83 — с артериальной гипотонией и 26 — с нормальным уровнем артериального давления. При анализе показателей кровотока в системе мать — плацента — плод были выявлены особенности артериального кровообращения плода при артериальной гипотонии у матери, являющиеся причиной перинатальной заболеваемости и смертности. Полученные данные свидетельствуют об эффективности допплерометрии для прогнозирования перинатальных осложнений у беременных с артериальной гипотонией.
Ключевые слова: беременность, артериальная гипотония, маточно-плацентарный и плодовый кровоток, допплерометрия, маточная артерия, артерия пуповины, аорта, среднемозговая артерия плода.
81

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ЕНТЕРОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ВАГІТНОСТІ
О.І. Євтушенко

Резюме. Стаття присвячена вивченню впливу ентеровірусів на розвиток патології у плодів та новонароджених. Екпериментально доведена здатність вірусів групи Коксакі В, поліомієліту і ЕСНО викликати мертвонароджуваність, постнатальну загибель. Визначена пряма кореляція між негативним впливом окремих типів ентеровірусів на розвиток патології у дорослих вагітних мишей і на загибель їхнього потомства. Описано залежність між терміном вагітності, ступенем вираженості ентеровірусної інфекції і наслідками для потомства.
Ключові слова: вагітність, ентеровірусна інфекція, патологія.
84


АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ ПЕДИАТРИИ

РОЛЬ ВИТАМИНА D3 В СОХРАНЕНИИ И УЛУЧШЕНИИ ЗДОРОВЬЯ ДЕТЕЙ
Е.М. Лукьянова, Ю.Г. Антипкин, Л.И. Омельченко, Л.В. Квашнина, Л.И. Апуховская

Резюме. В статье освещена роль витамина D3 в развитии и физиологическом функционировании детского организма. Описан опыт зарубежных стран и рекомендации ВОЗ относительно обеспечения детей раннего возраста данным витамином. Приведены схемы профилактики и лечения рахита и D-гиповитаминоза у детей с применением отечественных препаратов Видеин и Микродевит.
Ключевые слова: D-гиповитаминоз, минеральный обмен, профилактика, лечение, Видеин, Микродевит.
91

ІМУНОМОДЕЛЮВАЛЬНИЙ ЕФЕКТ ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ
С.Л. Няньковський, О.С. Івахненко

Резюме. У статті висвітлено актуальні питання впливу харчування дитини раннього віку на імунну відповідь. Розглянуті особливості структури і функцій імунної системи шлунка та кишок, взаємозв'язок між складом кишкової мікрофлори і ступенем зрілості механізмів імунної відповіді. Вивчено питання регуляції імунної відповіді дитини за допомогою пребіотичних і пробіотичних компонентів їжі.
Ключові слова: діти, пребіотики, пробіотики, імунна відповідь.
97

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ЕНДОТЕЛІЮ ТА СИСТЕМИ LAАРГІНІН NO У ДІТЕЙ З ХРОНІЧНИМИ ГЕПАТИТАМИ
В.С. Березенко, Б.А. Тарасюк, О.Б. Динник, Н.І. Гончаренко

Резюме. У 60 дітей з хронічним гепатитом методом лазерної допплерівської флуометрії та допплерометрії a. brachalis було досліджено функціональний стан едотелію. У них в сироватці крові визначали концентрацію оксиду азоту (сумарні нітрати та нітрити) та його донатора L-аргініну — одного з основних вазодилятаторів, що синтезується едотелієм. Аналіз отриманих даних проводився залежно від форми гепатиту та активності процесу в печінці. Встановлено, що у дітей з ХГ відмічалася ендотеліальна дисфункція, що проявлялося зниженням синтезу оксиду азоту і порушенням кровотоку в мікроциркуляторному руслі та судинах середнього діаметру. Вираженість едотеліальної дисфункції залежала від активності перебігу захворювання. Встановлено, що у дітей з патологією печінки ендотелій має високі компенсаторні можливості.
Ключові слова: діти, хронічний гепатит, ендотеліальна дисфункція, оксид азоту, лазерна допплерівська флоуметрія.
102

СТАН ЕКЗОКРИННОЇ ФУНКЦІЇ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ У ДІТЕЙ З АЦЕТОНЕМІЧНИМ СИНДРОМОМ
Н.Б. Євграфова, Л.В. Квашніна, В.П. Родіонов

Резюме. У статті наведені дані щодо стану підшлункової залози у дітей з ацетонемічним синдромом. Показано, що лише у третини дітей ацетонемія супроводжується порушенням екзокринної функції підшлункової залози, яке потребує ензимотерапії. Для діагностики таких порушень доцільно визначати специфічні типи амілазної кривої з навантажувальною пробою прозерином. Панкреатична недостатність у дітей з ацетонемічним синдромом найчастіше асоціюється з гіпокінетичним типом порушення моторики жовчовивідних шляхів.
Ключові слова: діти, ацетонемічний синдром, екзокринна функція підшлункової залози, амілазна крива.
106

ОКСИД АЗОТУ: КЛІНІКОAДІАГНОСТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКІВ МЕТАБОЛІЗМУ У ДІТЕЙ З РЕВМАТОЇДНИМ АРТРИТОМ
І.В. Дудка, Л.І. Омельченко, А.Г. Ципкун, В.Б. Ніколаєнко, О.А. Ошлянська

Резюме. При ревматоїдному артриті у дітей в період загострення перебігу хвороби встановлено значне підвищення концентрації L-аргініну в сироватці крові та кінцевих продуктів метаболізму оксида азоту з підвищенням вмісту нітратів/нітритів у крові та сечі. Найбільш суттєві та значущі зміни концентрації L-аргініну та продуктів метаболізму NO у крові були виявлені у пацієнтів з системними формами захворювання при високому ступені активності запального процесу. При адекватній терапії ЮРА відбувається нормалізація як клініко-імунологічних параметрів, так і рівня нітратів/нітритів в крові, що відображає чіткий зв'язок між метаболізмом NO та імунною відповіддю організму.
Ключові слова: ревматоїдний артрит, оксид азоту, метаболізм, діти.
109

ОЦІНКА СТАНУ КЛІТИННОГО ІМУНІТЕТУ НА ПЕРШОМУ РОЦІ ЖИТТЯ У ДІТЕЙ, НАРОДЖЕНИХ ВІЛAІНФІКОВАНИМИ ЖІНКАМИ
О.О. Старець, Н.В. Котова

Резюме. У ВІЛ-інфікованих дітей (30 пацієнтів із швидкими темпами прогресування ВІЛ-інфекції та 39 — із відносно повільними темпами) і 34 неінфікованих, народжених ВІЛ-інфікованими жінками (18 — від наркотично залежних матерів та 16 — без пренатальної експозиції наркотичними речовинами) було досліджено стан клітинного ланцюга імунітету за допомогою методу проточної цитометрії. Виявлено зниження відносного вмісту CD4+-Т-лімфоцитів у ВІЛ-інфікованих дітей, а також у неінфікованих, які народжені від матерів-споживачів наркотиків, із наявністю вірусних та бактерійних інфекцій на несприятливому преморбідному тлі та відмічено зниження співвідношення CD4+/CD8+-Т-лімфоцитів менше 1.
Ключові слова: ВІЛ-інфекція, діти, CD4+-Т-лімфоцити.
113

РОЛЬ СИСТЕМНОГО ІМУНІТЕТУ В ПАТОГЕНЕЗІ ХРОНІЧНОГО ГАСТРОДУОДЕНІТУ У ДІТЕЙ
М.І. Борисенко

Резюме. У статті показано, що суттєві зміни в системному імунітеті дітей, хворих на хронічний гастродуоденіт, впливають на характер перебігу хронічної інфекції лімфоепітеліального кільця носо- і ротоглотки та низку інших захворювань. Доказано, що зміни імунітету на клітковому рівні характеризуються зниженням Т-лімфоцитів, Т-хелперів/супресорів, а також більш вираженою дисоціацією функціонального стану нейтрорфільних гранулоцитів, які залежать
від складу бактеріальної флори носо- і ротоглотки.
Ключові слова: імунна система, хронічний гастродуоденіт, діти.
116

ДИНАМІКА ЗМІН КАТЕПСИНУ В , КАТЕПСИНУ Д ТА ПРОТЕОЛІТИЧНОЇ АКТИВНОСТІ ПРИ ГНІЙНОМУ КОКСИТІ В ЕКСПЕРИМЕНТІ
О.М. Кулик, О.М. Магомедов, А.Ф. Левицький

Резюме. Досліджувалась динаміка змін катаболізму основних біополімерів тканини кістки при гострому кокситі (ГК), спричиненому гострим гематогенним остеомієлітом, та активність лізосомальних ферментів у сироватці крові, що приймають участь у цьому процесі. Виявлено, що в основі змін біохімічних показників сироватки крові тварин з експериментальною моделлю ГК та асептичного інфаркту стегнової кістки лежать складні тканинні патологічні процеси. Деякі з цих біохімічних показників, з урахуванням їх хронологічної динаміки, можна рекомендувати в якості діагностичних тестів при підозрі на ГК. Так, найбільш раннім діагностичним показником виявилась активність катепсину Д. В більш пізні строки захворювання додаткову діагностичну інформацію можна отримати також при визначенні активності катепсину В і протеолітичної активності.
Ключові слова: гнійний коксит, асептичний інфаркт, катепсин В, катепсин Д, протеолітична активність.
121

РОЛЬ ПРОБІОТИКІВ У ВИГОДОВУВАННІ ДІТЕЙ, ПРОФІЛАКТИЦІ І ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ
С.Л.Няньковський, Х.Шаєвська, Я. Заричанський

Резюме. Пропонується огляд іноземної літератури з проблеми застосування пробіотичних препаратів. Показано, що, попри наявний ефект від застосування пробіотиків у профілактиці і лікуванні дисбіотичних порушень у дітей і дорослих, необхідні подальші дослідження у цьому напрямку.
Ключові олова: мікрофлора кишок, патологічні організми, лікувальні харчові продукти, пробіотики, молочна суміш.
124


ОБЗОРЫ ЛИТЕРАТУРЫ, ЛЕКЦИИ

ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ СИНГЛЕТНОAКИСНЕВОЇ ТЕРАПІЇ У МЕДИЧНІЙ ПРАКТИЦІ
А.В. Костенко, Л.В. Квашніна

Резюме. У статті представлені дані наукових досліджень закордонних та вітчизняних фахівців щодо механізму утворення активного кисню та ефективності застосування синглетно-кисневої терапії для профілактики та лікування різних захворювань.
Ключові слова: синглетний кисень, терапія, профілактика
132

МЕТОДЫ ДИАГНОСТИКИ И ЛЕЧЕНИЯ ГАСТРОШИЗИСА И ОМФАЛОЦЕЛЕ У ДЕТЕЙ (обзор литературы)
С.В. Веселый, В.Н. Грона, В.П. Перунский, Г.А. Сопов, А. Соловьев

Резюме. В статье обобщены различные методы диагностики, консервативного и оперативного лечения больных с врожденными дефектами передней брюшной стенки. Освещены вопросы предоперационной подготовки, анестезиологического пособия и послеоперационного ведения детей с гастрошизисом и омфалоцеле.
Ключевые слова: гастрошизис, омфалоцеле, диагностика, лечение.
137

ГОРМОНАЛЬНАЯ РЕГУЛЯЦИЯ КОСТНОГО МЕТАБОЛИЗМА И МИНЕРАЛЬНОГО ОБМЕНА У ДЕТЕЙ С РЕВМАТОИДНЫМ АРТРИТОМ (ОБЗОР ЛИТЕРАТУРЫ)
Е.В. Текученко

Резюме. В статье освещены вопросы, касающиеся роли гормонов в механизме возникновения остеопороза у детей. Проведен анализ научных публикаций, посвященных данной проблематике. Показано, что характер и интенсивность процессов ремоделирования кости в значительной степени зависят от состояния гормонального баланса организма человека.
Ключевые слова: остеопороз, метаболизм, гормональная система.
144


В ПОМОЩЬ ПРАКТИЧЕСКОМУ ВРАЧУ

ОПЫТ ПРИМЕНЕНИЯ БИОЛОГИЧЕСКИ АКТИВНЫХ ДОБАВОК СЕРИИ «БИОТРОФ» В КОМПЛЕКСНОМ ЛЕЧЕНИИ ДЕТЕЙ С ПАТОЛОГИЕЙ ОРГАНОВ ПИЩЕВАРЕНИЯ
М.Ф. Денисова, С.М. Донде, В.С. Березенко, Н.В. Чернега, Н.Т. Реминная

Резюме. В ходе работы было обследовано 15 детей с хроническим вирусным гепатитом (ХВГ) и 7 — с язвенным колитом. Больные с ХВГ на фоне базисной терапии получали «Биотроф»-4 и «Биотроф»-2.1, а с язвенным колитом — «Биотроф»-2. Биотрофы дозировались с учетом возраста пациентов. Продолжительность лечения составляла 6 недель. Оценка клинических и параклинических проявлений заболевания проводилась до и после курса применения Биотрофа. Установлено, что по сравнению с контрольной группой у больных ХВГ и язвенным колитом вследствие приема БАД отмечается положительная динамика клинических и параклинических показателей заболевания, повышается эффективность базисного лечения. Переносимость биологически активных добавок была хорошей,
только у детей с выраженной пищевой аллергией, прием добавок усиливал кожные проявления аллергии.
Ключевые слова: патология органов пищеварения, биологически активные добавки, терапия, дети.
148

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОТРЕКСАТУ ПРИ ЛІКУВАННІ ЮВЕНІЛЬНОГО РЕВМАТОЇДНОГО АРТРИТУ У ДІТЕЙ
В.М. Дудник, Л.І. Омельченко

Резюме. Обстежено 38 дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит (ЮРА), віком 3–18 років, які отримували в якості базисної терапії метотрексат у дозі від 5 до 10 мг на тиждень. За допомогою сучасних методів оцінки доведено високу ефективність комплексної фармакотерапії із застосуванням метотрексату. Показано, що лише у 10,5 % обстежених не відмічалося позитивної динаміки показників внаслідок терапії.
Ключові слова: діти, ювенільний ревматоїдний артрит, метотрексат.
152

ВИКОРИСТАННЯ СКРИНІНГAДІАГНОСТИКИ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ ЗОН ОРГАНІЗМУ ДЛЯ ОЦІНКИ ЗАГАЛЬНОГО СТАНУ ДІТЕЙ ІЗ ВРОДЖЕНОЮ І НАБУТОЮ ПАТОЛОГІЄЮ СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ
Т.А. Людвік

Резюме. У статті представлено досвід застосування методу вимірювання потенціалів біологічно активних зон організму за допомогою INTA-TLEET-тесту у хворих на ревматоїдний артрит і дітей з гіпермобільним синдромом. Цей метод передбачає загальну оцінку енергетичного стану організму дитини із визначенням типу реактивності, функціонального стану та адаптаційних можливостей вегетативної нервової системи, ступеня загальної екзогенної та ендогенної інтоксикації, а також оцінку енергетичного стану організму та його окремих органів і систем.
Ключові слова: діти, біологічно активні зони, патологія сполучної тканини.
157

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ АНТИКОНВУЛЬСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ТА ПРЕПАРАТІВ МЕТАБОЛІЧНОЇ ДІЇ ПРИ ЛІКУВАННІ ДІТЕЙ З СИМПТОМАТИЧНИМИ ЕПІЛЕПСІЯМИ
Л.Г. Кирилова, М.О. Василенко, Л.І. Ткачук, З.З. Рожкова, Л.Ю. Силаєва, С.С. Кривенкова, Н.П. Шияненко

Резюме. Обстежено 86 дітей віком 2 місяці-7 років із симптоматичною епілепсією. У 29,0 % пацієнтів відмічалися ознаки органічного ураження ЦНС (дитячий церебральний параліч, відставання в психомоторному і мовленнєвому розвитку), у 30,3 % — неврологічна мікросимптоматика, психоемоційні розлади, синдром гіперактивності, дефіцит уваги. Застосування антиконвульсивної (топамакс, депакін, фінлепсин, клоназепам, фенобарбітал, залежно від характеру нападів) і метаболічної (кортексин, пантогам, актовегін, танакан, нейровітан) терапії призвело до припинення нападів у 59,2 % хворих, зниження їх частоти — у 25,9 %, а також поліпшенню показників метаболічних процесів у мозку. За даними МРС головного мозку, рівень концентрації NAA підвищувався майже до вікової норми (p < 0,05),
що свідчить про зниження нейронального дефіциту і підвищення активності метаболічних процесів. За даними ЕЕГ- картирування головного мозку, індекс пароксизмальності знизився у 75 % обстежених. Метаболічна терапія сприяла поліпшенню психоемоційного стану, зниженню гіперактивності і дефіциту уваги (на 50 %), поліпшенню психомоторного та мовного розвитку дітей (на 25 %).
Ключові слова: діти, симптоматична епілепсія, антиконвульсивна терапія, метаболічна терапія.
159

ПАТОМОРФОЛОГІЯ СУДИН ЛЕГЕНІВ ПРИ СИНДРОМІ АЙЄРЗА У ДІТЕЙ
К.В. Поляков

Резюме. У статті подано аналітичний огляд літератури і морфологічні дані секційних 2-х випадків первинної легеневої гіпертензії у дітей віком 35 діб і 2 роки 1 місяць. Показано, що при даній патології клінічно відмічаються ознаки дихальної і серцево-судинної недостатності, морфологічно — гіпертрофія правого шлуночка при відсутності вродженої патології серця, персистенція фетального кровообігу, спазм і гіпертрофія медії дрібних легеневих артерій на ранніх стадіях захворювання і гіпертрофія медії та проліферація інтими дрібних легеневих артерій — на пізніх стадіях.
Ключові слова: первинна легенева гіпертензія, синдром Айєрза, судини, легені, патоморфологія.
162


ИННОВАЦИИ В КОСМЕТОЛОГИИ

ТРАНСДЕРМАЛЬНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ КОЛЛАГЕН ОТ «INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES» — НОВАЯ ЭПОХА В КОСМЕТОЛОГИИ И МЕДИЦИНСКОЙ ПРАКТИКЕ
С.А. Батечко

Резюме. В 90-х гг. прошлого столетия научные работники Института химии Гданьского университета (Польша) получили из экстракта кожи рыб коллаген, в построении аминокислотной цепи идеально приближенный к человеческому. На его основе был создан «Коллаген натуральный Inventia формула Q5–26°» (фирма-производитель — «Inventia polish technologies», Польша) поистине эликсир молодости, открывающий новую эпоху в косметологии. Он обеспечивает глубокое проникновение и увлажнение кожи, устранение процессов старения, повышает местный иммунитет кожи, делает кожу упругой, прекрасно действует на пигментацию кожи, устраняет и разглаживает морщины, разглаживает шрамы, регенерирует волосы и ногти, улучшает овал лица, помогает в лечении заболеваний жировых и потовых желез, юношеской угревой сыпи.
Ключевые слова: косметология, старение, коллагенология, рыбий коллаген, тройная спираль (хелиса), «Коллаген натуральный Inventia — формула Q5–26°», история изобретения, характеристика, клинические эффекты, виды препарата, показания, способы применения.
165


НЕКРОЛОГ

СВІТЛІЙ ПАМ'ЯТІ ВЧЕНОГО СЕКРЕТАРЯ ІНСТИТУТУ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ МОРОЗА ОЛЕКСІЯ ДМИТРОВИЧА
170




Реклама:
книги интернет магазин медицина, английский
билет автобус Европа
Транспортные новости и статьи
Книги верстка, макетирование, дизайн
интересные новости со всего мира
строительство и ремонт, недвижимость
Читайте также новости здоровье в главных новостях Украины, России, Европы и мира
К вашим услугам стоматология и зубное протезирование
Женские новости. Красота и здоровье

. . , ,
    
: 2006/11/16 12:31:27 12280

:
»  Новые журналы

Новые журналы:
» "Здоровье женщины" 3 (27) 2006
» "Перинатология и педиатрия" № 3 (27) 2006
» "Здоровье женщины" 3 (39) 2009
» "Современная педиатрия" № 2 (19) 2008
» "Здоровье женщины" 6 (42) 2009
» "Здоровье женщины" 4 (36) 2008
» "Современная педиатрия" № 3 (12) 2006
» "Современная стоматология" № 2 (51) 2010
» «Современная стоматология» №2 2007
» "Здоровье женщины" № 9 (45) 2009

Новые журналы:
» "Зубное протезирование" 4 (36) 2011
» "Современная стоматология" 5 (59) 2011
» "Современная стоматология" 4 (58) 2011
» "Зубное протезирование" 3 (35) 2011
» "Перинатология и педиатрия" 2 (46) 2011
» "Современная педиатрия" 4 (38) 2011
» "Зубное протезирование" 2 (34) 2011
» "Зубное протезирование" 1 (33) 2011
» "Современная стоматология" 3 (57) 2011
» "Современная педиатрия" 3 (37) 2011

 
 
  



      






:


Новости | Статьи | Объявления | Каталог | Форум | Контакты | Реклама | Поиск
RSS статьи | RSS новости | Товары и цены | Наши баннеры
МедЭксперт. Медицинское интернет-сообщество
Медицина, центр медицины, клиника медицина, семейная медицина, современная медицина,
новости медицины, здоровье, аптека, женское здоровье, лекарства, гинекология, болезни, заболевания, рак, беременность, календарь беременности, кровь, врач, здравоохранение, хирургия, гормоны, группа крови, анатомия, педиатрия, стоматология, зубное протезирование, перинатология.

Новости Украины. Украина сегодня Автобусная справочная служба AdverMAN network Медицина Москвы - медицинский каталог ссылок Издательство AdverMAN
Яндекс цитирования Украинские автобусные маршруты Интернет реклама AdverMAN  Дурилка, а не каталог META - Украина. Украинская поисковая система Администрирование и продвижение сайтов



PDA: :: :: :: ::

: . . . . . . . - -. , . . . . . . , . , , . . .

AdverMAN