Мамологія в клініці ” ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ”

0
922
views

Мамологія – галузь медицини, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань молочних залоз.  Виникла вона як направлення одночасно гінекології і хірургії, оскільки проблеми з молочними залозами у жінок вимагають особливого підходу та терапії.

Мамографія

Мамографія  київ це рентгенівське дослідження молочних залоз, яке використовується для виявлення патологій та уражень в цих органах. Головна мета мамографії – виявлення новоутворень (як доброякісних, так і злоякісних) молочної залози на ранніх етапах, коли пухлина ще не досягла великих розмірів та ніяк не проявляє себе. Таким чином, сучасний рентген молочних залоз дозволяє швидко призначити лікування та позбавити пацієнтку від серйозних проблем із жіночим здоров’ям.

Мамографія буває двох типів:

  • Скринінгова – зазвичай проводиться в ході профілактичного огляду й обстеження. Її ціль, це виявлення ранніх ознак онкологічних захворювань молочних залоз.
  • Діагностична – назначається, коли є підозра на патологічний стан залоз, або в якості підтвердження діагнозу після скринінгової мамографії.

Перший вид вважається оглядовим. Він допомагає оцінити стан молочних залоз, виявити наявність патологій, новоутворень. Другий тип є прицільним вивченням виявлених раніше патологічних змін у тканинах. Він потрібен для уточнення діагнозу та підбору найбільш адекватної терапії.

В клініці «ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ» можна пройти консультацію у мамолога та зробити мамографію за доступною вартістю.

Цифрова мамографія або УЗД молочних залоз?

Для дослідження молочних залоз також використовують метод ультразвуку. УЗД проводиться зазвичай у жінок до 40 років. В більш поважному віці може бути потрібен саме рентгенівський знімок, оскільки тільки цифрова мамографія здатна показати мікрокальценати в залозах, які в свою чергу можуть бути як злоякісними, так і доброякісними.

Обидва методи абсолютно безпечні для організму людини. УЗД – це не променеве обстеження, мамографія – променеве, але доза випромінювання настільки низька, що не має ніякого впливу на здоров’я. УЗД не має протипоказань. Рентген не можна робити під час вагітності.

Тому вибір методики обстеження буде залежати від вікових особливостей пацієнтки та її положення чи стану організму на період, коли треба робити дослідження.

Щоб записатись на мамографію в клініку Healthy&Happy можна скористатися номером телефона, що вказаний на офіційному сайті.

Коли треба звертатися до мамолога?

Проходити обстеження у мамолога необхідно кожній жінці у віці від 18 років і старше. Спеціалісти рекомендують робити це не рідше за одного разу на рік. Але, є певні ознаки та симптоми захворювань, які є важливим мотивом для позачергового відвідування лікаря. До таких ознак відносяться:

  • Запалення молочних залоз;
  • Почервоніння шкіри на грудях;
  • Різка зміна розміру;
  • Гнійні чи білі прозорі виділення із грудей, їх втягування;
  • Біль в молочних залозах або в пахвової западини;
  • Набухання залоз;
  • Виникнення ущільнень і асиметричності.

Ультразвукове дослідження молочних залоз або мамографічне дослідження допоможе встановити діагноз, призначити правильне лікування та запобігти розвитку ускладнень.

Які ще обстеження проводять у відділенні мамології?

Крім УЗД та мамографії лікар фахівець може призначити додаткові методі обстеження: КТ або МРТ грудної клітини, біопсію, сцинтиграфію, дуктографію (прохідність протоків), мазок і цитологічний аналіз (при наявності виділень із грудей), пункція ущільненої ділянки, гістологія, імуногістохімічне дослідження.

Всі ці заходи посприяють більш точній діагностиці і розробці адекватної терапевтичної схеми в кожному окремому випадку захворювання.

Відділення мамології медичного центру Healthy&Happy проводить як амбулаторне, так й хірургічне лікування виявлених патологій молочних залоз.