Організація дентальної рентгенодіагностики

0
2924
views
Організація дентальної рентгенодіагностики. Медицинские новости, здоровье. МедЭксперт

Збірник матеріалів для організаціі та модернізації рентгенодіагностики у стоматології

У збірнику:

  • Остання редакція ДЕРЖАВНИХ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ І НОРМ “Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур” (початок дії з 14.11.2017 р.). Матеріал представлений в зручному для стоматологів вигляді.
  • Коректні формулювання назв послуг (робіт), що надаються (виконуються) в процесі дентальних рентгенологічних досліджень, які використовуються в сучасній стоматологічній практиці і щелепно-лицевій хірургії.
  • Поетапний (покроковий) алгоритм організації дентальних рентгенологічних досліджень і практичні поради (рекомендації) щодо його реалізації.
  • Перелік дозвільних та інших документів, необхідних для введення і подальшої експлуатації дентального рентген-обладнання.
  • Перелік установ і організацій регіонів України (із зазначенням їх реквізитів), які мають право здійснювати дозвільні процедури і виконувати спеціальні послуги з проектування, введення в експлуатацію та контролю дентальних рентгенологічних кабінетів і відповідного обладнання.
  • Реєстр фірм (223 фірми по регіонах України), які торгують виробами для дентальних рентгенологічних досліджень, із зазначенням їх реквізитів і наявності певних товарних номенклатурних груп в їх асортименті.
  • Збірник містить корисну інформацію (не тільки по рентгену) від провідних операторів українського ринку виробів стоматологічного призначення (UniDent, Галіт, Іводент, Медінтех, ІПСТ, Укрмед Дентал, УкрМедМаркет, Прем’єр-Дентал, Стаміл, Технодент-проект, Юрдентал і ін.), а також від компаній іншого профілю (юридичні, консалтингові та лізингові послуги, послуги з рентгенозахисту, будівельних і дизайнерських робіт для стоматкабінетів і клінік, послуги з дентальної комп’ютерної томографії та ортопантомографії).

Актуальна, різноманітна і ексклюзивна інформація, представлена ​​в Збірнику, цікава як для керівників та практикуючих стоматологів, які планують організацію ділянки дентальних рентгенологічних досліджень, так і для фахівців, які бажають відновити свій парк рентгенологічного обладнання та впровадити нові технології та методи рентгенологічних досліджень.

Змістовна інформація, викладена в доступній формі, робить Збірник не одноразовим поліграфічним продуктом, а робочою книгою, до якої користувачі будуть часто звертатися в процесі своєї професійної діяльності.

Заказать книгу