Британія навчає хірургів з України для операцій з відновлення зовнішнього вигляду поранених

0
3037
views
Хірургія - Медексперт

Шестеро українських медиків розпочали навчання у Великій Британії з реконструктивної хірургії – лікування, призначеного для відновлення зовнішнього вигляду та функціонування тіла.

Про це повідомило Міністерство оборони Британії.

Навчання українських медиків тривали в госпіталі Фрімана в англійському місті Ньюкасл-апон-Тайн та Королівському госпіталі Вікторії в Ньюкаслі. Там вони спостерігали за хірургічними операціями в операційній Національної служби охорони здоров’я Британії.

Подальші навчання відбуватимуться в британському Королівському центрі військової медицини, що в госпіталі імені королеви Єлизавети в Бірмінгемі. Там лікуються поранені військовослужбовці, евакуйовані з-за кордону.

З британського боку групу навчання українських медиків очолив підполковник Джеймс Баден, фахівець із реконструктивної хірургії після бойових поранень. До складу української групи входять і військові, й цивільні фахівці. Зазначається, що навчання допоможе покращити операції з відновлення військових та цивільних, які зазнали поранень у результаті бойових дій в Україні.