Напишіть про творчу реабілітацію, отримайте кубок за публікацію статті

0
17
views
Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс Освіта в Україні і в світі

Шановні колеги!

Під час війни дуже важливою стала також і творча реабілітація громадян, особливо дітей.

З моменту великого рашистського вторгнення 24 лютого 2022 року багато творчих програм припинилося. Але назвбвром на вимогу учасників бвгвто освітніх мистецьких програм і творчих конкурсів відновилося. Люди розповідали, що їм треба зосередитися на творчості, на втіленні думок і переживань у творчих роботах, щоб не зациклюватися на стражданнях і жахах війни. Щоб виплеснути ці жахи у творчість. Тобто люди самі зрозуміли, що творчість – рятує. Особливо дітей.

Так, творчість, насамперед для творчих людей – це потужна психологічна реабілітація.

Тому ми розширюємо нашу творчу програму “Кубок за статтю”, яка триває з 2018-го року. Автор найцікавішой статті, огляду, оповідання тощо отримує диплом і кубок, а також просування і рекламування свого таланту. Спочатку ми приймали творчі роботи на тему мовної освіти. Потім розширили тематику – можна подавати будь-яку творчу роботу на будь-яку освітню тему. Також і на тему творчої реабілітації засобами мистецької освіти.

Тож запрошуємо – подавайте ваші роботи на конкурс цікавих новин, оглядів, статей, оповідань про освіту в Україні, Європі і в світі Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com.

Ми опублікуємо ваш текст – ваші враження, думки, ваш нарис чи статтю. Хай читачі обговорюють, голосують зірками. Всі учасники цієї програми отримають представлення і популяризацію свого таланту, навчального закладу, творчих планів – в Європі і в світі, на наших сторінках і в соцмережах. Автор найпопулярнішої публікації отримає найбільш потужну популяризацію свого таланту і крутий Золотий (ну, під “золото” 🙂 ) кубок! А також інші призи від сайту Adverman.com, українських і європейських видавництв.

AdverMAN Education

Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс Освіта в Україні і в світі

Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс Мій яскравий мовосвіт

Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс

______

Дивіться також:

Творчі конкурси талантів

Міжнародні конкурси в Україні