Meddins – перший національний виробник стоматологічного інструменту

0
3255
views
Meddins

Створюй посмішки разом з Meddins! Нарешті в Україні з’явився власний стоматологічний інструмент. Це великий прорив і хороші перспективи – продукція Meddins відповідає національним стандартам якості, але значно доступніша по ціні. Інструменти виробляються в Україні та створюються разом з провідними стоматологами, лідерами думок та кращими експертами галузі.

Рішення Meddins для стоматології створені для того, щоб допомагати професіоналам піклуватись про здоров`я ротової порожнини своїх пацієнтів. Інструмент розробляється спільно з експертами галузі. До розробки залучаються відомі українські стоматологи Таравнех Шакер, Ксенія Лазарева, Станіслав Геранін, Олена Дихал, Віктор Крижановський та інші відомі фахівці. Тісна співпраця з професіоналами дозволяє враховувати всі побажання та багаторічний практичний досвід для створення інноваційних рішень для будь-яких стоматологічних випадків.

MeddinsРозуміючи проблеми та виклики, з якими щодня стикаються українські стоматологи, Meddins прагне полегшити роботу кожному лікареві. Компанія переслідує глобальну мету: забезпечити українську стоматологію якісними інструментами та вивести її на світовий рівень. У кожному кабінеті і медичному закладі мають бути лише надійні інструменти для кращих результатів діагностики і лікування. Відповідаючи національним стандартам якості, продукція компанії Meddins залишається доступною для всіх українських фахівців – від студента до професора.Кожен інструмент – втілення сучасних технологій з продуманою до дрібниць ергономікою. Автоматизована система виробництва у поєднанні з ручною роботою дозволяє створювати інструменти, що відповідають стандартам якості світового рівня:

  • Зручно. Ретенційні насічки покращують мануальний контроль та забезпечують надійну фіксацію.
  • Якісно. Нержавіюча медична сталь з додаванням хрому та нікелю не допускає корозії при стерилізації, не темніє, не змінює кольору реставраційного матеріалу та запобігає його прилипанню до робочих частин.
  • Експертно. Інструменти Meddins схвалені експертами-стоматологами та широко використовуються ними у своїй повсякденній практиці.

MeddinsРучна обробка та висока якість сталі дозволяють створювати легкі, але міцні інструменти з тонкими робочими частинами, які забезпечують виключну точність дій лікаря під час будь-яких маніпуляцій. Продумана ергономіка не тільки підвищує зручність використання, але й попереджає розвиток тунельного синдрому – професійного захворювання стоматологів.

Тепер не потрібно замовляти імпортний інструмент і чекати декілька місяців. Meddins виготовляє продукцію на власному заводі в Україні, тому його можна придбати у будь-якому місті. Компанія також подбала про логістику – відтепер кожен український стоматолог може замовити інструмент і почати роботу з ним вже на наступний день.

Разом с українською стоматологічною спільнотою вже створені міцні та ергономічні інструменти для діагностики і терапевтичного прийому. Планується розробка лінійок для хірургів, ортодонтів, пародонтологів, ортопедів та фахівців у галузі естетичної стоматології. Компанія Meddins створює інструменти разом з вами, враховуючи кожну думку, кожну пропозицію, кожен відгук. Щоби зробити українську стоматологію кращою, ви можете долучитись до розробки професійних продуктів та рішень для будь-яких стоматологічних випадків.

Створюй посмішки разом з Meddins!

Ознайомитись з асортиментом можна тут meddins.com